Menu

Beni tanımak istediğin için teşekkür ederim! Pazarlama hakkında fikirlerimi ve paylaşımlarımı okuduğuna göre 2009 yılından beri neler sığdırdığımı anlatayım. Mühendislik okurken pazarlamacı olacağımı kimse söylemedi, söyleselerdi sanırım inanmazdım, yani genelde böyle olur. Pazarlama yüksek lisans eğitimime 2009′da başladığım sırada özellikle dijital pazarlamaya eğilmeye başladım.

 

Dijital hayatın o  vazgeçilmez enerjisini alınca (bünyede nasıl etki yaptıysa) yapacağım iş ile birleştirip mutlu bir iş hayatı yaratmaya karar verdiğim sırada Promoqube ile yollarımız  kesişti. Ekim 2010- 2011 tarihleri arasında Account Supervisor olarak Promoqube’de Ülker ve birçok alt markasının sosyal medya ve dijital iletişiminden sorumlu ekibi yönettim.

 

Kasım 2011-Haziran 2012 tarihleri arasında Sosyal Medya Yöneticisi olarak çok heyecan duyduğum Doritos Akademi projesinde  Tribal DDB de çalıştım. Proje ile her türlü ödülü sektörde adeta silip süpürdük. Frito Lay-Doritos Akademi projesinin yanında Ülker Halley, Arçelik ve birçok büyük markaya sosyal medya stratejilerinin geliştirilmesi ve yönetimi konularında hizmet verdim.

 

Ardından Eylül 2012′de PepsiCo – Frito Lay ekibine Dijital İletişim Uzmanı olarak katıldım. Türkiye’ye cips yediren ekiple birlikte bu markaların dijital dünyadaki yolculuğunda 1 yıla yakın görev aldım. 2013 itibariyle girişimci ünvanını da üstlenip kurucusu olduğum Pazarlama Atölyesi şirketimle bireylere, eğitim kurumlarına ve kurumsal şirketlere sosyal medya ve dijital pazarlama alanında birçok konuda eğitim ve danışmanlık vererek bilgi ve tecrübemi paylaşarak arttırmaya çalışıyorum.

Gezmeyi ve yeni yerler keşfetmeyi çok seviyorum. Keşfetmek, benim hayatımdaki en heyecan verici eylem. Bu bazen bir şiir, bazen bir mekan, bazen ise bir insan..

Doğa benim için bir tutku ve kendimi en iyi hissettiğim evim! 2015’te tohum, tarım, temiz beslenme ve bunların önemine yönelik kafa yormaya başladım ve Buğday Derneği ile tanıştım. Yeni yeni tarım denemeleri yaptığım bir bahçem ve iki keçim var. Yolunuz düşerse keçi sevmeye beklerim (:

 

Kendi yolumda eşlik eden sözlerden birisi,

“Onların peşinden gidecek cesaretiniz varsa, bütün rüyalar gerçek olabilir” Walt Disney.

 

Benimle iletişime geçmek istersen sosyal ağlardaki hesaplarım üzerinden ya e-mail ile bana ulaşabilirsin.

 

Fatmagül Güzel

INSTAGRAM
Fatmagül Güzel